Home Nieuws KRC Genk hofleverancier voor Ebbenhouten schoen met kanshebbers El Khannouss, Trésor en Paintsil

KRC Genk hofleverancier voor Ebbenhouten schoen met kanshebbers El Khannouss, Trésor en Paintsil

0
KRC Genk hofleverancier voor Ebbenhouten schoen met kanshebbers El Khannouss, Trésor en Paintsil
Foto: Dominique Vaes

De vijf genomineerden voor de Ebbenhouten Schoen 2023 zijn bekendgemaakt. Onze club kan zich met trots hofleverancier noemen en levert maar liefst drie van de vijf genomineerden af.

De genomineerden voor de Ebbenhouten Schoen (in alfabetische volgorde) zijn de Nigeriaan Victor Boniface (Union St-Gilloise), de Marokkaan Bilal El Khannouss (KRC Genk), de Nigeriaan Gift Orban (AA Gent), de Ghanees Joseph Paintsil (KRC Genk) en Mike Trésor (KRC Genk), Belg met Burundese roots.

De Ebbenhouten Schoen bekroont de beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische competitie. De winnaar zal op de erelijst de Marokkaan Tarik Tissoudali (AA Gent) opvolgen. Eerder wonnen Souleymane Oulare, Moumouni Dagano, Ally Samatta en Paul Onuachu de prijs voor onze club.

Op maandag 22 mei wordt de winnaar bekendgemaakt tijdens de African Awards in Hotel Tangla in Brussel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here