Home Nieuws Transfer Paul Onuachu naar Southampton officieel afgerond

Transfer Paul Onuachu naar Southampton officieel afgerond

0
Transfer Paul Onuachu naar Southampton officieel afgerond
Foto: Dominique Vaes

Paul Onuachu verlaat na 3,5 seizoenen KRC Genk. Onze topschutter kiest voor zijn droomtransfer naar de Premier League en tekent een contract tot 2027 bij Southampton. Met de transfer van Onuachu verliezen we als club opnieuw één van onze clubiconen.

Het leek er voor lange tijd naar uit te zien dat Paul Onuachu het seizoen in de Cegeka Arena zou uitdoen en te willen mee strijden voor een vijfde landstitel, maar een Engels bod kwam roet in het eten gooien. Het was geen geheim dat Paul Onuachu droomde van de Premier League. Een transfer die nu realiteit is geworden.

Paul Onuachu groeide in de voorbije seizoenen uit tot de absolute sterkhouder van onze ploeg. Hij brak het record van Wesley Sonck en scoorde in één seizoen maar liefst 33 doelpunten. Ook bracht hij een derde Gouden Schoen naar Limburg en werd profvoetballer van het jaar. In 134 wedstrijden scoorde hij maar liefst 85 keer en leverde 10 assists.

Bedankt voor alles Paul! Veel succes!

Foto: Dominique Vaes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here