Home Nieuws Zinho Gano tekent voor Zulte Waregem

Zinho Gano tekent voor Zulte Waregem

0
Zinho Gano tekent voor Zulte Waregem

Zulte Waregem heeft zojuist de transfer van Zinho Gano officieel gemaakt. Gano tekent aan de Gaverbeek een contract voor drie seizoenen. Gano was gedurende drie seizoenen actief in onze club. Afgelopen seizoenen werd Gano onder andere uitgeleend aan Antwerp en KV Kortrijk.

Onze club is een modelprof verloren. In drie seizoenen KRC Genk waar er niet altijd evenveel kansen waren voor Zinho Gano bleef hij hard verder werken zonder uitlatingen te doen. Zinho Gano mag zich een trotse kampioen noemen. In zijn eerste seizoen hielp hij de club mee in het behalen van de vierde landstitel. Gano droeg 30 keer het blauw-witte shirt en kwam zes keer tot scoren.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here